کوچکترین سرور پنل پیامکی دنیا! (Smallest SMS Gateway)

با بدون دیدگاه

sms_gateway_logo

با پیشرفت تکنولوژی و کوچک شدن هر روزه قطعات ما نیز بر آن شدیم تا دستگاه SMS Gateway Server را در ابعاد خیلی کوچک و مبتنی بر سیستم عامل لینوکس تولید کنیم. اشخاص و شرکت های کوچک و متوسط می توانند با تهیه این دستگاه و اتصال آن به مودم اینترنت خود و یک تنظیم بسیار ساده در Config مودم (به کمک port forwarding) و در صورت داشتن Static IP از هر کجای دنیا به پانل این سیستم دسترسی داشته باشند و به ارسال پیامک از سیمکارت تلفن همراه مورد نظر خود بپردازند. شایان ذکر است این سیستم محدودیتی در قرار دادن سیمکارت اپراتورهای موجود در کشور نداشته و شما می توانید از سیمکارت تمامی اپراتورها در این دستگاه استفاده نمایید.

همانطور که می دانید اخیراً اپراتورهای کشور امکان بستن پیامک های تبلیغاتی را به مشترکان خود داده اند و این برای سیستم هایی نظیر اکانتینگ که کاربر یا مشترک شخصاً برای دریافت اکانت مراجعه می کند و نمی داند چرا پیامک اکانت را دریافت نمی کند، می تواند کاملاً مفید باشد که ما اخیراً در سیستم اکانتینگ اینترنت خود نیز از این سیستم بهره برده ایم.

با توجه به اینکه سیستم قابلیت اتصال در شبکه را دارد این دستگاه می تواند بسیار مناسب شرکت هایی باشد که می خواهد به برخی کاربران خود امکان دسترسی به ارسال پیامک از خط ویژه شرکت را داشته باشند که برای این منظور مدیر سیستم میتواند به هر تعداد کاربر با سطح دسترسی دلخواد در سیستم تعریف نماید که هر کاربر می تواند بصورت جداگانه چه در داخل شرکت و چه از خارج شرکت (در صورت اتصال شبکه شرکت به اینترنت) به پنل خود دسترسی یافته و پیامک های مورد نیاز کاری خود را ارسال نماید.

بعنوان مثال شرکت می تواند برای کارمندان بخش مالی یا فروش خود اکانت ساخته و آن ها را ترغیب به ارتباط با مشتریان نمایند. بخش مالی می تواند به مشتری مورد نظر خود اخطار پرداخت بدهی نماید یا بخش فروش اطلاعیه محصول جدید را به مشتریان شرکت بدهد.

computer_case
تصویر دستگاه کوچکترین سرور پنل پیامکی دنیا

 

امکاناتی که در این سیستم برای شما فراهم کردیم شامل موارد ذیل می باشد:

۱- امکان تعریف بی نهایت کاربر در پنل پیامکی فوق

۲- امکان فعال یا غیرفعال کردن ثبت نام عمومی کاربران جهت پنل پیامکی فوق

۳- امکان ارسال گروهی پیامک به لیست تلفن های انتخابی.

۴- امکان تعریف شماره در دفترچه تلفن توسط هر کاربر در پنل شخصی خود یا بصورت عمومی برای استفاده همه کاربران همچنین می توان شماره ها را از روی فایل خارجی مثل Excel داخل پانل Import کرد.

۵- امکان گروه بندی نمودن دفترچه تلفن و ارسال پیامک به گروه کاربران انتخابی.

۶- امکان تعریف اعتبار (credit) برای کابران و تعریف نرخ پیامک (credit rate) (با ارسال پیامک توسط هر کاربر به میزان نرخ تعریف شده از اعتبار وی کاسته خواهد شد.)

۷- دارای وب سرویس اختصاصی برای اتصال به سیستم های نرم افزاری دیگر که توسط برنامه نویسان و توسعه دهندگان طراحی می گردد. شایان ذکر است مثال هایی برای ارسال و دریافت پیامک و دریافت میزان اعتبار در CD همراه محصول ارسال می گردد. تا برنامه نویسان محترم بتوانند مثلاً با اتصال دستگاه در شبکه داخلی نرم افزار تحت وب یا ویندوز خود را به آن متصل نمایند. همچنین وب سرویس فوق دارای token برای بالا بردن امنیت می باشد.

۸- امکان تعریف تصویر لوگوی انتخابی برای سیستم (تصویر برای هدر و متن html برای فوتر)

۹- ارائه راهنمای استفاده در پکیچ ارسالی

۱۰- امکان گزارش گیری های مختلف از سیستم مانند گزارش پیامک های ارسالی و …

shopping-basket-icon_140x140

برای سفارش و خرید محصول فوق می توانید به فروشگاه سایت مراجعه فرمائید.

دیدگاهی بنویسید