نرم افزار کنترل Power سیستم ها در شبکه – Magic Power

با بدون دیدگاه

مواقعی پیش می آید که در شبکه موقتاً نیاز به برخی از سیستم ها نداریم یا به دلیل صرفه جویی در مصرف برق و یا حفظ سلامت سیستم ها نمی توانیم آن ها را بصورت دائمی روشن رها نمائیم، از طرفی برخی اوقات نیاز داریم بصورت Remote به سیستم متصل شده و کاری بر روی آن انجام دهیم و این در حالی است که شاید سیستم Shutdown  باشد و از راه دور و از طریق شبکه نتوان به آن دسترسی پیدا کرد. نرم افزار Magic Power این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در مواقعی که کامپیوترهای مثلاً نوع کلاینت موجود در شبکه خاموش هستند شما بتوانید از طریق یکی از سرورها و به کمک نرم افزار Magic Power و انتخاب نام آن سیستم در لیست، آن را روشن و به آن ریموت شوید. نرم افزار همچنین قابلیت این را دارد که بصورت پیاپی وضعیت سیستم را چک کرده تا شما بتوانید لحظه ای که سیستم در دسترس قرار گرفت به آن ریموت شوید.

نرم افزار Magic Power بصورت دو زبانه (انگلیسی و فارسی) طراحی شده است و طراحی ساده و زیبای آن کار را برای کاربران و استفاده کنندگان آسان می نماید.

آن دسته از مدیران شبکه که به دنبال نظم و کنترل بیشتر در شبکه داخلی خود هستند می توانند از این نرم افزار نهایت استفاده را ببرند.

نرم افزار Magic Power محدود به کامپیوترهای Desktop نبوده و بر روی سیستم های لپ تاپ و Mini PC نیز قابل استفاده است، بطور کلی هر Mainboard که قابلیت Wake On LAN را پشتیبانی نماید در این نرم افزار قابل استفاده است. و البته این نرم افزار فارغ از سیستم عامل موجود روی سیستم خواهد بود و فرقی نمی کند سیستم عامل ویندوز باشد یا لینوکس یا مکینتاش!

بانک اطلاعات داخلی نرم افزار می تواند هزاران سیستم را با نام و توضیحات دلخواه شما ثبت کند تا در آینده مدیر شبکه دچار سردرگمی نگردد.

 

 

توجه: نگارش ۱ نرم افزار آماده است و نگارش های جدیدتر بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

*** مراجعه به صفحه خرید اینترنتی نرم افزار فوق ***

buy_p1

توضیحات بیشتر و همچنین خرید آنلاین (فروش ویژه دارای تخفیف عالی) نرم افزار در لینک فوق می باشد.

دیدگاهی بنویسید