سورس نرم افزار ربات مسنجر ایرانی گپ به زبان #C

با بدون دیدگاه

نرم افزار ربات گپ نرم افزار یا میان افزاری است که شما با تهیه و به خدمت گرفتن آن بین سرور گپ و کاربرهای این مسنجر ایرانی قرار گرفته و یک عملکرد مکانیزه تعریف شده را برای کاربران که به ربات شما مراجعه می نمایند انجام می دهید.

از کاربردهای این گونه ربات ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- مکانیزه کردن پاسخگویی مشتریان (بانک ها، آزمایشگاه ها، هتل ها، رستوران ها، مراکز و ادارات دولتی و خصوصی و …)

۲- مکانیزه کردن فرم های دریافت اطلاعات از مشتریان و دریافت فیدبک هایی نظیر نظرسنجی ها و …

۳- سرگرمی (ربات گفتگو، دوست یابی و …)

۴- اماکن هوشمند و پروژه های iOT (فرامین صاحب خانه هوشمند از طریق مسنجر گپ به نرم افزار رسیده و نرم افزار پس از دریافت فرامین از طریق سخت افزارهای مربوطه وسایل مربوطه را روشن و خاموش نموده یا خروجی سنسورهای و دوربین های مربوطه را از طریق مسنجر گپ به دست صاحب خانه می رساند)

۵- ارسال آلارم اتوماتیک به همراه فایل های مختلف تصویری و صوتی به مالک ربات.

◊  ◊  ◊

با توجه به موارد گفته شده در بالا تیم برنامه نویسی طراحان الکترونیک و کامپیوتر ایران در حال برنامه نویسی و تولید ربات های مربوطه می باشد، لذا خواهشمند است پیشنهادات، سفارشات و نقطه نظرات خود را برای ما ارسال تا در تولید نرم افزار فوق بکار گرفته شوند.

همچنین سورس ساده شده ربات مسنجر ایرانی گپ به زبان سی شارپ (#C) آماده می باشد که شما می توانید جهت تهیه با آی.دی گپ ما به آدرس https://gap.im/irecd هماهنگی لازم را بعمل آورید. شایان ذکر است ربات بدون استفاده از dll نوشته شده و dll های استفاده شده در آن تنها dll های استاندارد محیط برنامه نویسی #C می باشند که در همه جا موجود هستند.

دیدگاهی بنویسید