سیستم VOIP ارزان قیمت!

با بدون دیدگاه

با توجه به گسترش سیستمی های ارتباطی VOIP در دنیا بر آن شدیم که پروژه ای عملی در این زمینه را ارائه کنیم این سیستم در واقع یک سیستم چت صوتی و تصویری مبتنی بر کلاینت/سرور است که در شبکه های داخلی و حتی اینترنت قابل اجراست. این سیستم در حال حاضر در یکی از بزرگترین آزمایشگاه های کشور با موفقیت اجرا شده و ارتباط بین قسمت های مختلف آزمایشگاه را (پزشکان و کارمندان) برقرار نموده است. همچنین سیستم در نگارش جدید آن قابلیت نصب بر روی گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل Android و iOS را نیز دارا می باشد که با این وضعیت کلیه اپراتورهای سیستم اعم از ویندوزی، آندرویدی و مکینتاش میتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند.

مقایسه هزینه ها:
همانطور که میدانید قیمت ارزانترین و ساده ترین گوشی VOIP موجود در بازار ایران ۲۰۰ هزار تومان است که آن هم فقط قابلیت ارتباط صوتی را دارد، در صورتیکه قیمت گوشی تولید شده توسط ما تنها حدود ۱۰۰هزار تومان است آن هم با قابلیت ارتباط صوتی و تصویری!
هزینه طراحی، راه اندازی یک VOIP داخلی بالاست در صورتیکه در خصوص سیستم ما تنها یک نرم افزار Server Side با قیمت خیلی مناسب بر روی سرور نصب خواهد شد.
برای اضافه نمودن امکان تصویری به سیستم ما تنها یک وب کم عادی با قیمت حدودا ۲۵ هزار تومان نیاز است در صورتی که برای اضافه نمودن این امکان در سیستم های وویپ نیاز به تعویض تمامی گوشی های وویپ با گوشی گرانقیمت تر (در حدود ۵۰۰ هزار تومان) و همچنین تغییرات عمده در سرور می باشد.

امکانات سیستم وویپ سایت طراحان الکترونیک و کامپیوتر ایران:

۱- امکان ارتباط متنی کاربران با یکدیگر
۲- امکان ارتباط صوتی کاربران با یکدیگر
۳- امکان ارتباط تصویری کاربران با یکدیگر
۴- تعریف نام کاربری، رمز و اسم مستعار برای هر یک از کاربران
۵- نمایش کاربران آنلاین و آفلاین در سیستم (مانند مسنجر)
۶- فعال شدن نرم افزار کاربران و سرور همزمان با روشن شدن سیستم (بصورت خودکار و از طریق startup ویندوز)
۷- نصب نرم افزار android و ios بر روی گوشی (تنها امکان ارتباط متنی کاربران و ارسال صوت آفلاین)
۸- تعریف سطح دسترسی کاربران توسط مدیر شبکه
۹- امکان ارسال پیغام گروهی به کلیه کاربران توسط مدیر سیستم
۱۰- امکان ارسال فایل توسط کاربران به یکدیگر
۱۱- زنگ خودن کلاینت ها وقتی تماسی در حال برقرار شدن می باشد.
۱۲- امکان ایجاد پروفایل و آواتار برای کلیه کاربران.
۱۳- امکان تغییر زنگ و کلیه اصوات notification
۱۴- ثبت کلیه چت ها در بخش پانل مدیریت با قابلیت جستجو و آرشیو بندی.
۱۵- ارسال پیامک صوتی و تصویر آفلاین کاربران به یکدیگر.

کاربرد:

از این سیستم می توان در کلیه شبکه های ادارات، سازمان ها، شرکت ها و … استفاده نمود. حتی با داشتن یک IP استاتیک میتوان از بیرون سازمان (از طریق شبکه جهانی اینترنت) نیز با داخل و بالعکس ارتباط صوتی-تصویری-متنی برقرار کرد.

به لطف وجود پروتکل TCP/IP این سیستم هر کجا که شبکه های بیسیم، باسیم یا اینترنت قابل اجرا باشد این سیستم قابلیت برقرار نمودن ارتباط بین افراد و سیستم های مختلف را می تواند عهده دار شود.

نحوه سفارش:

برای مشاوره و سفارش این سیستم می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۸۶۲۹۱۰۰۶ تماس حاصل نموده تا پس از تکمیل مراحل سفارش ما اقدام به مونتاژ گوشی های VOIP نمائیم.

دیدگاهی بنویسید